Subota, August 24, 2019
Banner Top
Novi uspjesi KBS Ljutoč i trenera Mustafe Zulića: Osvojili 5 zlatnih i 1 srebrenu medalju na Balkan Openu!

Članovi kluba borilačkih sportova KBS Ljutoč iz Orašca ponovo su zablistali i ostvarili više nego odličan rezultat na međunarodnom kickboxing turniru u Tešnju.

Zahvaljujući trudu, radu i dobrom rukovođenju trenera i menadžera kluba Mustafe Zulića, mladi Ljutočani i ovaj put su pokazal kvalitet i dokazali da im je mjesto u samom vrhu ovog sporta.

Osvojivši 5 zlatnih i 1 srebrenu medalju takmičari KBS Ljutoč ostavili su iza sebe daleko veće i finansijski jače kickboxing klubove. Šampion Arnel Zuberi osvojio je 3 zlatne medalje u disciplini PF i tako osvojio 2 pehara zbog čega je proglašen najboljim takmičarom u juniorskoj i seniorskoj
kategoriji .

Sandin Džajić je osvojio zlato u PF i pehar, te je proglašen najboljim mladim kadetom.

Amel Zajkić je osvojio zlato u LC, a Adela Šiljdedić srebro u LC.

Čestitamo treneru Mustafi Zuliću i mladim sportistima iz KBS Ljutoč na odličnim rezultatima koje nižu iz godine u godinu.