" />
Petak, August 23, 2019
Banner Top

Tri meča na programu su 10. dana Mundijala u Rusiji. Program otvaraju Belgija i Tunis od 14 sati, tri sata nakon njih, tačnije u 17 sati, izaći će fudbaleri Južne Koreje i Meksika, dok je za večernji termin, odnosno za 20 sati, zakazan duel Njemačke i Švedske.

Raspored utakmica:

GRUPA A: Rusija 6, Urugvaj 6, Saudijska Arabija 0, Egipat 0

1. kolo:

Rusija – Saudijska Arabija 5:0

Egipat – Urugvaj 0:1

2. kolo:

Rusija – Egipat 3:1

Urugvaj – Saudijska Arabija 1:0

3. kolo:

Urugvaj – Rusija (25. juni, Samara, 16.00)

Saudijska Arabija – Egipat (25. juni, Volgograd, 16 sati)

GRUPA B: Portugal 4, Španija 4, Iran 3, Maroko 0

1. kolo:

Maroko – Iran 0:1

Portugal – Španija 3:3

2. kolo:

Portugal – Maroko 1:0

Iran – Španija 0:1

3 .kolo:

Španija – Maroko (25. juni, Kalinjingrad, 20 sati)

Iran – Portugal (25, jun, Saransk, 20 sati)

GRUPA C: Francuska 6, Danska 4, Australija 1, Peru 0

1. kolo:

Francuska – Australija 2:1

Peru – Danska 0:1

2. kolo:

Francuska – Peru 1:0

Danska – Australija 1:1

3. kolo:

Danska – Francuska (26. juni, Moskva, 16 sati)

Australija – Peru (26. juni, Soči, 16 sati)

GRUPA D: Hrvatska 6, Nigerija 3, Argentina 1, Island 1

1. kolo:

Argentina – Island 1:1

Hrvatska – Nigerija 2:0

2. kolo:

Nigerija – Island 2:0

Argentina – Hrvatska 0:3

3. kolo:

Island – Hrvatska (26. juni, Rostov na Donu, 20 sati)

Nigerija – Argentina (26. juni, Sankt Peterburg, 20 sati)

GRUPA E: Brazil 4, Švicarska 4, Srbija 3, Kostarika 0

1. kolo:

Kostarika – Srbija 0:1

Brazil – Švicarska 1:1

2. kolo:

Brazil – Kostarika 2:0

Srbija – Švicarska 1:2

3. kolo:

Srbija – Brazil (27. juni, Moskva, 20 sati)

Švicarska – Kostarika (27. juni, Nižnji Novgorod, 20 sati)

GRUPA F: Meksiko 3, Švedska 3, Njemačka 0, Južna Koreja 0

1. kolo:

Njemačka – Meksiko 0:1

Švedska – Južna Koreja 1:0

2. kolo:

Južna Koreja – Meksiko (23. juni, Rostov na Donu, 17 sati)

Njemačka – Švedska (23. juni, Soči, 20 sati)

3. kolo:

Meksiko – Švedska (27. juni, Jekaterinburg, 16 sati)

Južna Koreja – Njemačka (27. juni, Kazanj, 16 sati)

GRUPA G: Belgija 3, Engleska 3, Tunis 0, Panama 0

1. kolo:

Belgija – Panama 3:0

Tunis – Engleska 1:2

2. kolo:

Belgija – Tunis (23. juni, Moskva, 14 sati)

Engleska – Panama (23. juni, Nižnji Novgorod, 14 sati)

3. kolo:

Engleska – Belgija (28. juni, Kalinjingrad, 20 sati)

Panama – Tunis (28. juni, Saransk, 20 sati)

GRUPA H: Japan 3, Senegal 3, Poljska 0, Kolumbija 0

1. kolo:

Poljska – Senegal 1:2

Kolumbija – Japan 1:2

2. kolo:

Japan – Senegal (24. juni, Jekaterinburg, 17 sati)

Poljska – Kolumbija (24. juni, Kazanj, 20 sati)

3. kolo:

Senegal – Kolumbija (28. juni, Samara, 16 sati)

Japan – Poljska (28. juni, Volgograd, 16 sati)

OSMINA FINALA

1C – 2D (30. juni, Kazanj, 16 sati)

1A – 2B (30. juni, Soči, 20 sati)

1B – 2A (1. juli, Moskva, 16 sati)

1D – 2C (1. juli, Nižnji Novgorod, 20 sati)

1E – 2F (2. juli, Samara, 16 sati)

1G – 2H (2. juli, Rostov na Donu, 20 sati)

1F – 2E (3. juli, Sankt Peterburg, 16 sati)

1H – 2G (3. juli, Moskva, 20 sati)

ČETVRTFINALE

Pobjednik A1/B2 – Pobjednik C1/D2 (A) (6. juli, Nižnji Novgorod, 16 sati)

Pobjednik E1/F2 – Pobjednik G1/H2 (B) (6. juli, Kazanj, 20 sati)

Pobjednik F1/E2 – Pobjednik H1/G2 (C) (7. juli, Samara, 16 sati)

Pobjednik B1/A2 – Pobjednik D1/C2 (D) (7. juli, Soči, 20 sati)

POLUFINALE

Pobjednik A – Pobjednik B (10. juli, Sankt Peterburg, 20 sati)

Pobjednik D – Pobjednik C (11. juli, Moskva, 20 sati)

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

14. juli, Sankt Peterburg, 16 sati

FINALE

14. juli, Moskva, 20 sati.

Tags: , , , , , ,

Related Article

ARHIVA SVIH VIJESTI:

PRATITE NAS